عملیات ۱۲ ساعته آتش‌نشانی برای نجات کارگر گرفتار در چاه

سخنگوی سازمان آتش نشانی از تلاش بیش از ۱۲ ساعته برای نجات فرد محبوس در کارگاه ساختمانی که به دنبال ریزش چاه رخ داده بود خبر داد و اعلام کرد: متاسفانه کارگری که محبوس شده بود، فوت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جلال ملکی صبح امروز در توضیح حادثه محبوس شدن یک کارگر ساختمانی به دنبال ریزش یک چاه در محل کارگاهی ساختمانی گفت: روز گذشته ساعت ۱۶ روز گذشته حادثه گرفتار و محبوس شدن کارگر ساختمانی داخل چاه داخل در خیابان سهروردی بالاتر از شهید بهشتی گزارش شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی با امکانات لازم به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: ایستگاه های آتش نشانی پس از ۴ دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند در یک قطعه زمینی که در مرحله ساخت و فونداسیون بوده و در یک کارگاه ساختمانی در واقع، چاهی به عمقی حدود ۱۱ متر حفر شده بود که کارگری که در آن مشغول کار بود بعد از تخریب یکباره چاه زیر انبوهی از خاک حبس شده بود.
به گفته ملکی خاک محل اطراف بسیار سست بود و در زمان حضور آتش نشانان نیز خاک چندبار ریزش کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان کرد: آتش نشانان ایمنی سازی لازم را انجام دادند و یک دستگاه بیل مکانیکی متعلق به سازمان به داخل کارگاه وارد شد و ابتدا گودال عمیقی در اطراف آن چاه حفر شد. این عملیات تا ساعت ۱۰:۱۶ صبح امروز ادامه داشت و عملیات در شب هم ادامه یافت اما صبح امروز که به فرد محبوس دسترسی پیدا شد که با تایید عوامل اورژانس این فرد که حدود ۲۵ ساله و تابعه افغانستان بود فوت کرد.
به گفته وی محل تحویل عوامل نیروی انتظامی شده است.

۲۳۵۲۳۱

مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پاساژ علاءالدین آتش گرفت

پ جولای 16 , 2020
مهر نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع آتش سوزی در سقف کاذب طبقه اول پاساژ علاءالدین خبر داد و گفت: آتش قبل از رسیدن آتش نشانان خاموش شده بود.

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع